Akustik Labirent Sünger

akustik labirent süngerAkustik labirent sünger, adından da anlaşılmış olduğu gibi labirente benzeyen şekilde estetik görünüme sahip ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir.Yanmaya karşı dayanıklı çok tercih edilen ses yalıtım malzemesidir. Akustik ses yalıtımı ve ses izolasyonu evinizde, iş yerinizde, stüdyolarda, müzik kayıt, toplantı odaları, konferans salonları, tiyatro salonlarında, klima jeneratör odaları vb. gibi kullanım alanı çok geniştir.

Bu ses yalıtım ürün grubunda Akustik Yanmaz piramit, spesiyal,labirent,yumurta ve düz sünger çeşitleri mevcuttur.Bu süngerleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz veya bizim tarafımızdan ses yalıtım, izolasyon uygulaması yaptırabilirsiniz.Aşağıda Akustik Yanmaz Labirent süngerlerle ilgili daha detaylı bilgi resimler bulabilirsiniz.Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

labirent ses yalıtımı

Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun&pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve sesin yalıtımında yüksek performans gösterirler.

İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadır. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz.

Akustik Yanmaz Sünger Dayanıklığı : Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür.

Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, klima ve jeneratör odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Yanmaz akustik Labirent süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarda da kullanabilirsiniz.

Yanmaz akustik labirent sünger uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz.  Kendiliğinden yapışkanlı çift tarafı bant ile lamine edilmiş modelleri de vardır.