Akustik Paravan

Akustik ParavanAkustik paravan ses yalıtım malzemesi istenildiği şekilde yer değişikliği ve rahat hareket ettirebilirsiniz. Aynı zamanda farklı renkler de tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız yerde sade ve şık görünüm katar. Akustik paravan, ses yalıtım malzemelerinde akustik paneller içerisinde yer almaktadır. Akustik paravanlar ses akustiği sağlayan aynı zamanda modüler paravanlar, birbirinden farklı renk çeşitliliği ile mekanınıza şık bir görünüm kazandırır.

akustik paravan turuncu

Gelen seslerin çok olduğu mekanlarda akustik paravanlar isteğe göre şekillendirme de kullanılabilir. Dekorasyonu ve ses akustiği ile akustik paravanlar tercih edilen ses kesici, modüler, ses yalıtım malzemesi haline gelmiştir.

 

akustik paravan kumaş kaplı

Kumaş Kaplı Akustik Paravan

Kumaş kaplı akustik paravanlar, aluminyum çerçeve içerisine geçirilen 40mm kalınlığında yüksek yoğunlukta camy ünü levhadan yapılmaktadır. Modüler paravan, isteğe göre birbirine bağlanır ve belli ölçülerde döndürülür. Akustik paravanlar, 100mm yüksekliğindeki ayaklar sayesinde odalarda güzel bir hava sirkülasyonu sağlanır. Hızlı bir şekilde monte edilir.