Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezleri ses karışıklıklarının olduğu yerlerdir, iş performansı için mutlaka ses yalıtımı yapılmalıdır. Bu uygulamalar için bir çok ürün mevcuttur ancak masa seperatörleri çağrı merkezleri için daha uygun ürünlerdir.

Çağrı merkezlerinde iş performansı arttırmak amacıyla sesin emilimi ve yankıların engellenmesi akustik sünger ve masa panel seperetörleriyle mümkündür.

Call Center, hassas bilgilerin risk altında olması ve azalmış verimlilik, para kaybetme gibi sonuçlar doğabillir. Uygun bir akustik olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların hayal kırıklığı problemler haline gelmektedir.

call centre ses izolasyonu

Akustik panellere yerleştirilen akustik şilte sesin yutulmasında ve uğultunun önlenmesinde en önemli yardımcımız oldu. Bu sistem olmasaydı, sesin yankılanması ve bütün katta eko yaratması kirliliğine neden olacaktı.

Tavanda bulunan akustik şiltenin yanında, duvarların içine yerleştirilen ses izolasyonu bir diğer önemli etken. Özel tasarım bu duvarların üzerinde küçük delikler bulunuyor. Küçük delikleri tercih etmemizin nedeni olarak, girintili yüzeyde sesin yutulmasından faydalanmayı gösterebiliriz.Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Ses Yalıtım malzeme ve ürün çözümleri olarak aklınıza sadece akustik süngerler gelmesin bunların dışında Akustik Kumaş Paneller,Masa seperetörleri, Zemin Ses yalıtımında Kauçuk Mantar Levha ve Kauçuk Mantar Şilte, Taş yünü Akustik Kauçuk Tabanlı halılarda ses izolasyonu ve ses yalıtımı çözümlerinde ürünler dahilinde etkili çözümlerdir.

Masa seperatörleri çağrı merkezlerinde ses karışıklıklarını önlemek çalışanların birbirlerinden rahatsız olmasını engeller ve bu durum otomatik olarak iş performansını arttırır.

SES YALITIMI YAPTIRMALI MIYIM ?

Çalışmalarınızı profesyonel bir ortamda yürütmek istiyorsanız ses yalıtımı yaptırmalısınız. İçeriden dışarıya, dışarıdan içeriye ses çıkışını istemiyorsanız tarafımıza uygulamalı olarak yaptırabilirsiniz.

SES YALITIM AŞAMALARI

Öncelikle sıkıntı ve taleplerinizi teknik ekibimizle görüşmelisiniz. Daha mekan fotoğrafları veya canlı mekan keşifi ile bir çözüme varılır, gerekirse projelendirilip bilgisayar ile çizimleri yapılabilir.