Bariyerli Bondex Sünger

Echobone Bondeks SüngerpanEchobone bondeks süngerpan atık süngerlerin tekrardan birleştirilmesiyle oluşan ses yalıtımı ve izolasyonu süngeridir. Bu makalede daha çok bariyerli ürünlerin içeriği anlatacağız.

Bariyer diye tabir ettiğimiz ses izolasyonu malzemesi tek başına üstün bir ses kesici üründür ses yalıtım süngerleri ile birlikte uygulanmaktadır. İki süngerin arasına uygulanan bu malzeme ile yüksek şiddetli sesler izole edilebilir.

Duvarlara, zeminlere, tavanlara kolayca uygulanabilirler. Bondex Süngerpan Ağır Kurşun Bariyer ile kullanılabilir. Bariyerli Bondex Süngerpan ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında üstün performans göstermektedir.

Poliüretan sünger altındaki PVC veya kurşun bariyerler sayesinde ses emişini mükemmel kılar. Sesin türüne ve şiddetine göre PVC ve kurşunun poliüretan köpük ile çeşitli varyasyonları uygulanabilir.

Echobone Bondeks Süngerpan

Ağır kurşun bariyer üstün ses kesici özellikli bir üründür.Bu ürün Yüksek Frekanslı Sesleri Kesmek için kullanılır. Bondex Sünger Fiyatları – Sünger pan Ses İzolasyon Sesi en iyi yutabilen yalıtım malzemelerinden biri olan Bondex Süngerpan akustik ses yalıtımı ve izolasyonunda kullanılır. 100 / 120 / 150 / 180 Desibel Degeri EN ISO standartlarına göre %60-90 değerleri arasında ses yalıtımı sağlar. Tüm ses yaltıım malzemeleri kendi normlarına göre değerlendirilir ve uygulanır.

Kapalı gözenekleri sayesinde ısı iletkin katsayıları oldukça düşüktürler. 80-250 dns arasında üretilebilen malzeme otomotiv sektöründe çeşitli noktalarda tampon ve takoz malzemesi olarak kullanıldığı gibi spor malzemeleri sektöründe güreş minderi olarak da kullanılmaktadırlar.