Ev Sinema Sistemi Ses Yalıtımı

ev sinema sistemi ses yalıtımıEv sinema sistemi ses yalıtımı, evinizde rahatça kimseyi rahatsız etmeden ve kimse tarafından rahatsız edilmesen sinema keyfi yaşamak ister misiniz ? Ses yalıtımı yaptırmanız kullanacağınız özel odalarınızda kimseyi rahatsız etmeden ortamın akustiği ve ses performansı yükselmiş olacaktır. Yankı, gürültü ve eko gibi problemleri engelleyen ses yalıtımı uygulamaları.

Duvarlarınıza hem ses yalıtımı hemde şık görünüm kazandıran ürünlerimiz mevcuttur. Ses yalıtımı yaptırırken Malzeme kalitesine dikkat etmenizde fayda vardır. Düşük kalitedeki malzemeler iyi performans sağlamaz ve kısa sürede deforme olurlar.

Gürültü en başta günümüzde insan sağlığını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bu faktör iş hayatını da yakından etkilemektedir.Ses izolasyonu uygulamalarımızla bu tür sıkıntılarınızda akustik yanmaz sünger ve diğer ürün gruplarımızla yanınızdayız.

 

Ses Yalıtımı Malzemesi Uygulamaları

Genellikle sünger kullanıldığı için süngerlerden bahsedeceğiz. Akustik süngerler uygulaması kolay ve esnek ürünlerdir. Yanmaz özellikleri mevcuttur. Elinizdeki ürünü özel yapıştırıcısı vasıtasıyla duvara direk uygulayabilirsiniz.

Ciddi bir ses yalıtımı yapılacak ise uygulama ekibimize bu işlemi yaptırabilirsiniz.

ev sinema ses izolasyonu

EV SİNEMASI SES YALITIMINDA KULLANILAN MALZEMELER

Duvarlar ve Tavan için ciddi bir ses izolasyonu yapılacak ise bariyerli süngerler kullanılabilir. Bariyerli süngerler ürün kalınlığına göre ciddi derecede ses kesici ürünlerdir.

ev sinema ses yalıtımı