Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

jenerator odası ses yalıtımıJeneratör odası ses izolasyonu için profesyonel ve hesaplı çözümler. Özellikle jeneratör ve jenaratör odası ses / akustik izolasyon uygulamalarında sayısız tecrübemiz vardır.

Özellikle kabinli imalat yapan jeneratör ve kompresör sanayi kuruluşlarının üretim hatlarına ses yalıtımı amaçlı ürünler tedarik etmekteyiz. Aksa jeneratör, Dalgakıran Kompresör, Ekomak Kompresör çözüm ortağı olduğumuz ve ürün verdiğimiz müşterilerimizden bazılarıdır.

İnşaat, Marin, Sanayi Makinaları sektörlerinin ses yalıtımı gerektiren projelerinde çözüme dönük farklı kesitler önermekte ve uygulatmaktayız.Bunun yanında özellikle akustik düzenleme gerektirecek projelerde de sistem ve ürün önerilerimiz olmaktadır.

Makine Odası Ses Yalıtımı; Makine odası gürültü rahatsız edicidir. Ekipman kapalı olmasına rağmen, gürültü hala binanın geri kalanı içine sızıntı olabilir. Bu gürültü üretimini engelleyebilir ve sonuçta şirket para mal olabilir.

Ayrıca, gürültü, çalışanların sağlık ve güvenliği için tehlikeli olabilir. Çalışan gereksiz kazalarında, etkili iletişim kuramıyor. Ve zamanla, yüksek sese maruz kalma, özellikle ekipman çalışanlar için kalıcı, işitme zarar verebilir.

jeneratör ses izolasyonu

Onlar kendi iş ortamını iyileştirmek istiyorum çünkü Üreticinin Sesgeçirmez İnek gelip, çalışanları korumak ve üretim kaybı tasarruf. Makine odası ses yalıtımları ile gürültü önemli ölçüde azalır.

Jeneratör odalarına kabin yapılabilir kullanılan malzemelere göre istenen oranda ses yutumu sağlanabilir. Çevreye rahatsızlık veren jeneratör seslerini engellemek adına bir çok çözüm üretip uygulamasını yapabiliriz.

jeneratör ses yalıtımı

Bu tarz makine dairelerinde isterseniz zemin, tavan, ve duvarlarınız komple bariyerli ürünlerle kaplanıp üstün yalıtım performansı sağlanır