Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Kayıt odası ses yalıtımı dışarıdan gelecek olan sesler için ise sağlam bir ses izolasyonu yapmak gerekmektedir. Duvar ve tavan için uygulaması kolay olay ürünlerimiz mevcuttur.

KAYIT ODASI SES YALITIMINDA KULLANILAN MALZEMELER

Duvarlar ve Tavan için ciddi bir ses izolasyonu yapılacak ise bariyerli süngerler kullanılabilir. Bariyerli süngerler ürün kalınlığına göre ciddi derecede ses kesici ürünlerdir. Akustik Düzenlemeler için ise akustik sünger veya akustik paneller kullanılabilir. Her iki ürün grubuda yankı,eko,ses karmaşası gibi sorunları çözmek için birebir ürünlerdir.

KAYIT ODASI SES YALITIMI YAPTIRMALI MIYIM ?

Çalışmalarınızı profesyonel bir ortamda yürütmek istiyorsanız ses yalıtımı yaptırmalısınız. İçeriden dışarıya, dışardan içeriye ses çıkışını istemiyorsanız tarafımıza uygulamalı olarak yaptırabilirsiniz.

KAYIT ODASI SES YALITIMI MALİYETİ NEDİR ?

Kullanılan malzemelerin fiyatları ürün yoğunluk ve kalınlıklarına göre yükselmektedir. Tabi doğal olarak yoğun ve kalın ürünler üstün performans gösterir. Uygulama ve malzemelerin fiyatları m2 üzerinden verilmektedir. İstediğiniz derecede ses kesmek için size özel malzeme önerilmektedir. Ses yalıtım maliyeti buna göre oluşmaktadır. Sadece malzeme almak isterseniz ürünlerin uygulamaları basit olan malzemelerdir. Özel yapıştırıcısı ile uzun ömürlü bir uygulama sağlayabilirsiniz.

SES YALITIM AŞAMALARI

Öncelikle sıkıntı ve taleplerinizi teknik ekibimizle görüşmelisiniz. Daha mekan fotoğrafları veya canlı mekan keşifi ile bir çözüme varılır, gerekirse projelendirilip bilgisayar ile çizimleri yapılabilir. Eğer sadece malzeme satın alacaksanız hesap numaralarımıza havale yaptıktan sonra bildirim yaptıktan sonra ürününüz kargo veya ambar yolu ile size teslim edilir.