Basotect Melamin Sünger

akustik sünger

Melamin süngerler en büyük özellikleri düşün yoğunluk ile yüksek frekanslı sesleri yutması ve antibakteriyel bir ses yalıtım süngeri olmasıdır. Ekstra yanmazlık özelliğine sahip melamin süngerler basotect melamin sünger olarak da bilinirler. Kullanım alanları çok geniş olup yüksek performans sağlayan bir üründür.

Özellikle hastanelerde,okullarda, stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, klima ve jeneratör odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler. Basotect Melamin süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarda da kullanabilirsiniz.

melamin sünger

Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Basotect Melamin süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri de vardır.

Antibakteriyel olması sebebiyle genellikle hastane okul gibi mekanlarda kullanılmasına rağmen renkleri ve işlevi itibariyle bir çok kullanım alanına sahiptir. Bunlardan bazıları stüdyolarda, ses kayıt odalarında, akustik odalarda, müzik ve çalgı odaları vb. gi bir çok kullanım alanı vardır.

Basotect Melamin Süngerler Gürültüyü ve uğultuyu engeller, ortam akustiğini düzenlemede iyi performans sağlarlar.

Basotect süngerler melamin köpüğünden üretilen akustik ses yalıtımı, akustik izolasyon ve akustik düzenlemelerde kullanılan sünger tipidir. Genel özellik olarak yanmaz ve üstün ses emici performans sağlarlar. Fiyatları ise şu şekildedir.

Hafif olmaları uygulama sahasına artı yük bindirmez. Yüzey yapılarının yumurta, piramit, labirent formlarına dönüştürülerek akustik performansları arttırılır. Ses yutma özelliğinin yanı sıra ısı iletkenlik kat sayıları oldukça düşüktür.

Düşük dansite, yanmaya karşı direnç ve açık gözenek yapısıyla akustik yalıtım uygulamalarında kullanılan mükemmel ses sönümleme üründür.