Ofis Ses Yalıtımı

ofis ses yalıtımıKritik kararlara ve önemli işlerle meşgul olduğumuz ofis gibi ortamlarda bazen içeriden dışarıya dışarıdan içeriye sesin gitmesini istemeyiz. Bu gibi durumlarda duvar, tavan ve zeminlerde çalışmalar yapılarak ses yalıtımı uygulamaları yapılmaktadır.

Ayrıca telefonla müşteriler ile görüşmeler yapılıyorsa ses karışıklığını önlemek içinde akustik yalıtım uygulaması yapmaktayız.

Ciddi ses izolasyonu sağlamak adına genellikle duvarlarınızda bariyerli bondex ses yalıtım süngeri kullanmaktayız. Bunun dışında duvarlarınızda taşyünü, ahşapyünü gibi sesin geçişini engelleyecek güçlü malzemeler kullanılabilir.

Ofis Ses Yalıtımı

Yankılanma ve ses karışıklıkları için ise akustik panel veya akustik süngerler kullanılmaktadır. Her iki üründe akustik yalıtım sağlamak adına üretilmişlerdir.

Ürünlerin sağladıkları performans kalınlık ve yoğunluklarına bağlıdır bu oran ses emicilik oranını doğrudan etkiler.

 

Akustik süngerler yanmaz özelliktedirler antibakteriyel olan çeşitleri mevcuttur uygulaması kolay ürünlerdir. Akustik panellerde renk ve model seçenekleri mevcuttur istediğiniz boyutlarda sipariş verebilirsiniz.

Ortamın dekoru açısından akustik yalıtım sağlarken akustik paneller kullanılabilir. Akustik paneller ortama şık bir görünüm sağlayacaktır.

ofis ses izolasyonu

SES YALITIMI YAPTIRMALI MIYIM ?

Çalışmalarınızı profesyonel bir ortamda yürütmek istiyorsanız ses yalıtımı yaptırmalısınız. İçeriden dışarıya, dışardan içeriye ses çıkışını istemiyorsanız tarafımıza uygulamalı olarak yaptırabilirsiniz.

SES YALITIM AŞAMALARI

Öncelikle sıkıntı ve taleplerinizi teknik ekibimizle görüşmelisiniz. Daha mekan fotoğrafları veya canlı mekan keşifi ile bir çözüme varılır, gerekirse projelendirilip bilgisayar ile çizimleri yapılabilir.