Ses Yalıtım Bandı

Ses Yalıtım BandıAlçı levha bölme ve giydirme duvar yapımında galvanizli çelik sac profillerinin altına yapıştırılır ses yalıtım bandı, ses köprülerini ortadan kaldırarak duvarların ses yalıtım performansını artırır.

Sünger izolasyon bant üretiminde, poliüretan, PVC, polietilen, EPDM ve EVA gibi malzemeler kullanılır. Kullanım amacına uygun olarak yapışkansız, tek taraflı veya çift taraflı yapışkanlı olabilir.

Teknik resimlerine göre özel olarak lamine edip, keserek her türlü toz, su, ısı, ses ve darbe önleyici , “kendinden yapışkanlı” yalıtım bantları , levhalar ve endüstriyel contalar ( ped’ler ) imal etmektedir.

ses izolasyon bandı

Teknolojik yenilikleri yakından izleyen ve hızla büyüyen Tekno Sünger, ürünlerini müşterinin özel siparişine göre “Çözüm Ortağı” anlayışı ile imal edip sunmaktadır. Yeni Kurduğu Akustik laboratuvarı ile hizmet yelpazesine ses yalıtımını da katmıştır.

Tekno Akustik esas olarak otomotiv, beyaz eşya, ısıtma-soğutma- havalandırma, endüstriyel mutfak, yapı inşa, gemi inşa, ambalaj, reklam ve elektrik- elektronik gibi sektörlere yönelik parçalar üretmektedir.

ses yalıtım bandı