Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Süngeri sayesinde ortamda ses düzenleme sağlanabilmektedir. Akustik Ses Yalıtım Süngerleri sayesinde ses akışı düzenlenebilir. Ses problemlerinde eko, yankı ve olumsuz gürültülerden kurtulmak için bu süngerler kullanılmaktadır. Daha yoğun ses temposunun giderilmesi için ise bariyerli süngerler tercih edilmektedir.

Rebonded Bondex Süngerpan
Bariyerli Bondex Sünger
Kendinden Yapışkanlı Bondex Sünger
Rebonded bondex süngerpan farklı kalınlık ve yoğunlukları sayesinde çeşitli ortamlarda ses geçişini engellemek amacıyla kullanıma sunulmaktadır.
Bariyerli bondex sünger mimar ve mühendislerin inşaat akustiği gürültü izolasyonu uygulamalarında da sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır.
Ses yalıtım süngerleri uygulamalarında sünger yapıştırıcısı ile birlikte çift tarafı bant ile lamine edilmiş modellerini kullanarak daha kolay uygulama yapılır.
Bariyerli Akustik Sünger
Bariyerli Akustik Bondex Süngerpan
Bariyerli Melamin Sünger
Ses frekansına, mekanın akustiğine ve bütçenize uygun birçok ses yalıtım süngeri modeli bulunmaktadır. Bu malzeme ile sesi orta düzeyde engeller.
Mekanda alan kaybını azaltmak, gürültüyü engellemek ve akustik yalıtım sağlamak istiyorsanız süngerpan ve bariyer ile lamineli akustik süngeri tercih edebilirsiniz.
Antibakteriyel olan melamin süngerlere ağır ses bariyeri lamine edilerek kullanıldığı mekanlarda hem akustik yalıtım hemde gürültü izolasyonu sağlar.
bariyerli yanmaz akustik sünger
bariyerli akustik bondex süngerpan fiyatları
bariyerli melamin sünger

Ses Yalıtım Süngeri Çeşitleri

Akustik Süngerler, ses emici süngerler olup ortamdaki akustiği düzenleme amaçlı kullanılmaktadır.

Bondeks Süngerpan, Güçlü ses izolasyonu ve yalıtımı gereken ortamlarda şiddeti yüksek sesleri kesme amaçlı kullanılmaktadır.

Bariyerli Süngerler, diğer ses yalıtım süngerlerinden daha iyi ses kesici olan sünger çeşididir.

Melamin Süngerler, akustik süngerlerle benzer özellikte olup antibakteriyel ve ekstra yangına dayanıklı ürünlerdir.

Bass Trap Süngerler, bass ses kırıcısı ve köşelerde bass tuzağı olarak bilinen süngerlerdir.

Vicoustic Kare Flexi Sünger, Özellikle talep oda uygulanan veya yayın stüdyoları, panel cazip bir fiyata, piyasadaki en iyi akustik çözümlerden birini sunar.

Ses Yalıtım Süngeri Ses Yalıtımı

Ses yalıtım süngeri esnek yapıda olduğu için uygulamaları kolay ürünlerdir. Uygulamalarında özel solid bazlı yapıştırıcı önermekteyiz. Bu yapıştırıcıyı rulo ile duvara uygulayarak süngeri yapıştırabilirsiniz. Ciddi bir ses izolasyonu uygulaması yaptırmak için teknik ekibimizle görüşebilirsiniz.  Ses yalıtımı işlerinde çözüm ve keşif çok önemlidir. Doğru malzeme kullanımı olmazsa paranız çöpe gidecektir.

AKUSTİK SÜNGER, SES YALITIM SÜNGERİ, YANMAZ SÜNGER, MELAMİN SÜNGER, BARİYERLİ SÜNGERLER

Ses yalıtımı sağlamak ciddi bir iştir. Ortam akustiğini düzenlemek ve ciddi oranda bir ses kesilmesi isteniyorsa akustik süngerler tek başına yeterli olamazlar. Bu gibi durumlarda bariyerli ürünler kullanılmalıdır. Bariyer dediğimiz malzeme epdm ağır kurşun ses kesici bir üründür. Güçlü ses izolasyonu malzemesidir. Akustik süngerlerle birlikte uygulandığında ciddi bir performans sağlanır. Ses yutum kabiliyeti yüksek ürünleri uyguladığımızda ve kalın malzemeler kullanıldığında ses geçişi engellenmiş olacaktır.

Ortamın ses akustiğini düzenleyen ses yalıtım süngerleri sayesinde bir çok alanda eko, yankı gibi ses problemlerine karşı çözüm sunmaktadır. Akustik düzenleme sağlayan süngerler yıpranma, aşınma gibi problemlere maruz kalmaz ayrıca küf yapmaz koku yapmaz bir yapısı vardır.

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtımı Süngeri

Ses İzolasyon Süngeri Fiyatları