Vicoustic Flexi Sünger

vicoustic flexi ses yalıtımı

Her türlü uygulandığında, devrimci tasarımı ile Vicoustic en Flexi Paneli A50 gerçekten etkilidir.Malzeme, emme yüzeyi ve oyuk kalınlığı bilimsel bir kombinasyonu panelin soğurma performansı 1 yansımaların tedavisinde çok verimli olduğu anlamına gelir.

Vicoustic Ses Yalıtım Panelleri Flexi Paneli A50 gerçekten etkilidir.Malzeme, emme yüzeyi ve oyuk kalınlığı bilimsel bir kombinasyonu panelin soğurma performansı 1 yansımaların tedavisinde çok verimli olduğu anlamına gelir.

vicoustic ses yalıtımı süngeri

Devrim yaratan tasarımı ile Flexi Line panelleri her türlü alanda mükemmel sonuç vermektedirler. Kullanılan malzemelerin, soğurma yüzeylerinin ve kıvrımların kalınlığının bilimsel veriler ile kombinasyonu özellikle birinci yansımaların soğurulmasında mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Flexi A50 paneli orta ve yüksek frekanslarda en iyi performansı almanızı sağlayacaktır.

Flexi paneller, kayıt ve yayın stüdyoları gibi kritik ve hassas odalarda sıklıkla kullanılmaktadırlar. Flexi Panel A50 panelleri, piyasadaki en başarılı akustik çözümlerden birini düşük maliyetle kullanımınıza sunmaktadır.

vicoustic flexi panel a50 sünger

50 x 50 cm boyutlarında panel şeklinde satışa sunulmaktadır. Bondeks ses kesici sünger üzerine duvarlarda uygulanabilirler. Stüdyo, Kayıt odası, Prova odası, Mix odası, Müzik odası gibi mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Flexi Panel A50 tasarımının getirdiği benzersiz bir özelliği sayesinde yan yana uygulandığında ek yerleri kesinlikle görünmemektedir. Bu sayede ek yerlerinin içinden kablolarınızı rahatlıkla geçirebilirsiniz.

Flexi Panel A50 Eğer, orta ve yüksek frekanslar için en iyi performansa sahiptir.